Šokantis kaktusas

Šokantis ir dainuojantis kaktusas išpopuliarėjo 2020-ais metais. Rinkoje pradėjo atsiradinėti vienas po kito vis įvairesnių modelių kaktusai ir kitos šokančios figūros, o savo piką šokantys kaktusai pasiekė per 2021 metų Kalėdas, kai jo troško kone kiekvienas vaikas.

Šiandien rinkoje esantys kaktusai ne tik šoka pagal vieną ir tą pačią dainą, tačiau ir turi daugybę kitų funkcijų. Dauguma kaktusų dabar jau gali šokti bei dainuoti pagal kelias dešimtis ar netgi kelis šimtus skirtingų dainų. Be šokio judesių akį traukia ir įvairios lemputės, kurios šviečia grojant muzikai. Šiandien parduodami kaktusai dažnai turi ir balso atkartojimo funkciją, tad vaikams smagu klausyti kaip žaislas atkartoja jų žodžius. Be to, kai kurie kaktusai jau nebenaudoja greitai išsenkančių AA ar AAA tipo baterijų, dabar dalis jų yra su įkrovimo funkcija.

Nors šokantis kaktusas atrodo kaip eilinis vaikiškas žaislas, jis turi ir naudingų savybių, kurios lavina mažąjį jo šeimininką. Muzika ir dainos skatina vaiką judėti ir reaguoti į skirtingus garsus. Žodžių atkartojimas lavina mažylio kalbinius sugebėjimus.

Šiame puslapyje pateikiami geriausi internete rasti šokančių kaktusų ir kitų panašaus tipo personažų pasiūlymai. Išsirinkite sau patinkantį žaislą ir saugiai bei paprastai įsigykite jį mūsų partnerių parduotuvėje.